graduated_header.jpg

Підготовка до ЗНО — 2016

Про підготовку до участі в
зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 №1556-VІІ, Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08 липня 2015 р. №533, наказів Міністерства освіти і науки України від 16.09.2015 №940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році» із змінами, внесеними наказом від 08.10.2015 №1050, у 2016 році відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (далі – ЗНО).
Нагадуємо, що результати ЗНО з української мови і літератури (обов’язково) та математики або історії України (за вибором учня) будуть зараховуватись як результати державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

1. У 2016 році ЗНО проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 №1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Ознайомитися зі змістом цих програм можна на сайті УЦОЯО http://testportal.gov.ua (закладка «Підготовка до ЗНО) або ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Програми ЗНО»).
2. Тестові завдання, що використовувалися в процедурах ЗНО у минулі роки є доступні для випускників на сайті ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Тести ЗНО минулих років»).
3. Для якісної підготовки до участі в ЗНО рекомендуємо випускникам проходити тренувальне онлайн тестування (далі — ТОЛТ), що також є на сайті ЛРЦОЯО http://lvtest.org.ua (закладка «Тренувальне онлайн тестування») та є унікальним продуктом бо:
• безкоштовне;
• комп’ютерне, що дає можливість проходити його в зручний час та в будь якому місці;
• укладене на основі завдань ЗНО 2006-2015 рр;
• завдання укладені за тематичними блоками, що дає змогу перевіряти свої знання поетапно, в міру засвоєння навчального матеріалу або пройти підсумковий тест після завершення вивчення усього курсу з предмета тестування. Тривалість тематичного тесту 20 хв, підсумкового – 60 хв;
• після проходження тесту учасник отримує результат, бачить на які запитання він відповів правильно, на які неправильно;
• проходити ТОЛТ можна безліч разів, програма щоразу буде підбирати іншу комбінацію завдань.
4. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого учасники зможуть ознайомитись із процедурами ЗНО, планується провести у форматі минулих років у березні-квітні 2016 року.

Запись опубликована в рубрике ЗНО 2016. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.