simple.gif

Комп’ютерне альтернативне пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Д1413905489_11212оброго дня, шановні колеги!

 З метою самопідготовки та самоконтролю учнів та в рамках допомоги випускникам 11-х класів у підготовці до ЗНО «Методичний портал» пропонує пройти  учням вашого ЗНЗ Пробне ЗНО з таких предметів:

  1. Українська мова та література
  2. Історія України
  3. Біологія

ПЗНО проводиться в оновленому вигляді – на комп’ютерах за допомогою спеціальної програми. У програми велика кількість переваг перед тими, що існують зараз на ринку подібної продукції. Її  Ви можете протестувати, скачавши її демонстраційну версію за цим посиланням:

 http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-7-20

(Натисніть на посилання і завантаження почнеться автоматично. Програма невелика, тому скачає швидко).

 Ця програма має ознайомчу функцію. Це, так би мовити, мікс питань з історії України, біології та української мови та літератури. Ми просто вставили сюди 21 питання з цих предметів для того, щоб показати її можливості. Всі інші програми розроблені конкретно з тих предметів, які вказані вище і мають приблизну таку кількість питань, як і бланки ЗНО.

Свій проект ми назвали КА ПЗНО (комп’ютерне альтернативне пробне зовнішнє незалежне оцінювання).

КА ПЗНО з предметів повністю відповідають вимогам ЗНО з предметів.

Не мені Вам розповідати про негативний вплив переоцінки учнями своїх можливостей,  наслідки цього для учня та рейтингу закладу вцілому. Особливо яскраво це проявляється в теперішній час, коли всю відповідальність за результати ЗНО переклали на учителів, адміністрацію та навчальні заклади та ввели обов’язкове ЗНО.

Саме з метою недопущення таких прорахунків наш колектив і вирішив створити дану програму.  Кінцева мета даного проекту – показати учневі рівень його знань та вказати на напрями подальшої підготовки.

Ми вважаємо, що учневі слід дати перший шанс для того, щоб він спробував та мав уявлення про даний вид роботи.

Вартість одного тестування становить 50 грн. з одного предмета на одного учня. Учень може проходити тестування з одного чи всіх предметів.

Уточнюючу інформацію можна проглянути, скачавши документ за посиланням:

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-8-20

Наш сайт-візитівка:  http://testportal.ucoz.com/

Запись опубликована в рубрике ЗНО 2015. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.